Қомағайлық жаман әдет

Елжан Аккумис Елжановна
Елжан Аккумис Елжановна
Ақтөбе
Шұбарқұдық
Шубаркудукская СШ №2
Әдебиеттік оқу
Сынып:
2-сынып
Бөлім:
Дені саудың - жаны сау
Тақырып:

Қомағайлық жаман әдет

12.02.2020
36
PDF жүктеу WORD жүктеу
Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): <p>&nbsp;2.1.1.1 - шығарманың мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру</p><p> 2.2.1.2 - шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқу&nbsp;&nbsp;</p>
Сабақтың мақсаты: <p>&nbsp;Барлық оқушылар: Мәтінді оқиды, түсінеді, бағалауға қатысады, қойылым қояды, мәтіндегі сөздермен жұмыс жасайды, шығарманың мазмұнын түсінеді; </p><p> Оқушылардың басым бөлігі: Тақырыпты болжайды, қажетті ақпаратты тауып оқиды, топтық, жұптық жұмыста белсенділік танытады; </p><p> Кейбір оқушылар: Образға ене алады, берілген уақытта өз ойын жазбаша беріп үлгереді;&nbsp;&nbsp;</p>
Тілдік мақсаттар: <p>&nbsp;Қомағай- </p><p> Түйінді сөздер мен сөз тіркестері: </p><p> Тірек сөздердің айтылуын ,есте сақтау дағдысын қалыптастыру;</p><p> тірек сөздерді сабақ барысында қайталату.&nbsp;&nbsp;</p>
Күтілетін нәтиже: &nbsp;Денсаулығым - байлығым
Бағалау критерийлері: <p>&nbsp;1. Мәтінмен жұмыс жасайды, сұрақтар бойынша мәліметтерді іріктейді, талдайды; </p><p> 2.Өз ойларын анықтап жеткізеді; </p><p> 3. Мәтінге сай көрініс көрсете алады; </p><p> 4. Шығарманың мазмұнын түсінгенін көрсете алады;&nbsp;&nbsp;</p>
Құндылықтарды дарыту: <p>&nbsp;«Шаттық шеңбер»</p><p> Балалар бір-бірімен амандасып, танысады, жылы тілек тілейді.&nbsp;&nbsp;</p><p>Ауызбіршілікке, ұқыптылыққа тәрбиелеу</p>
АКТ-ны қолдану дағдылары:
Пәнаралық байланыс:
Бастапқы білім:

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар

Сабақтың басы

(14.01.2020 ж)

<p>&nbsp;Балаларды бейджиктеріндегі суреттің ретімен үш топқа бөлемін. </p><p> 1- тапсырма: ҰЖ « Анықта»&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; </p><p><img src="/uploads/lesson_plans/5e43a71582368/images/5e43a98ed4c1a.png" style="width: 112px;">&nbsp; &nbsp; <img src="/uploads/lesson_plans/5e43a71582368/images/5e43a99a440dd.png" style="width: 134px;">&nbsp;</p><p>&nbsp;Дескриптор: </p><p> 1. Суреттегі балалар туралы өз ойын айтады; </p><p> 2.Суреттегі балалардың тамақтану ережесі туралы әңгімелейді;</p><p> 4.Бір-бірін тыңдап,толықтырады бағалайды;</p><p> Кері байланыс: «Житондар» ҚБ « Жұлдызшалар»</p><p> 2- тапсырма: ТЖ «Түсініп оқы»</p><p> «Қомағайлық», « Қожанасыр мен ашқарақ»</p><p> Түсіндірме сөздікпен жұмыс жүргізу.</p><p> Мешкей – тамақты көп ішетін, тойымсыз адам.</p><p> Күпті болу – тамақты шектен тыс көп жеуден ауырып қалу. </p><p> Ашқарақ – тамақты қомағайланып, тоймай ішетін адам. </p><p> Дескриптор: 1. Мәтіннің негізгі ойын анықтап айтады;</p><p> 2. Мәтін мазмұны бойынша сұрақтар қояды; </p><p> 3. Сұрақтарға қатысты ой бөліседі; </p><p> 4. Бір-бірін толықтырады;</p><p> Кері байланыс: «житондар» ҚБ «жұлдызшалар»&nbsp;&nbsp;</p>

Сабақтың ортасы

(14.01.2020 ж)

<p>3-тапсырма:« Өз пікіріңді жаз»ӨЖ </p><p> Дескриптор: </p><p> 1.Мәтінге сүйеніп, өз пікірін жазады;</p><p> 2. Бірін-бірі тыңдап, толықтырады; </p><p> 3. Бір-бірін бағалайды; </p><p> Кері байланыс: «житондар» ҚБ «жұлдызшалар» </p><p> Сергіту сәті</p><p> 4-тапсырма:« Анықта» ЖЖ </p><p> 1.Сұраққа байланысты өз пікірін айтады;</p><p> 2. Мәтін мазмұны бойынша сұрақтар қояды; </p><p> 3.Мәтіндерден өзінің қандай тұжырым жасағанын әңгімелейді; </p><p> 4.Жан-жақты талқылап, негізгі ойын жеткізе алады;</p><p> 5.Бір-бірін тыңдап бағалайды;</p><p> Кері байланыс: «житондар» ҚБ «жұлдызшалар» </p><p> 5-тапсырма:« Әңгімеле» ТЖ </p><p> 1.Сурет бойынша әңгімелейді; </p><p> 2. Суреттің мәтіндегі қай оқиғаға сәйкес келетінін анықтайды; </p><p> 3.Бір-бірін тыңдап бағалайды;</p><p> Кері байланыс: «житондар» ҚБ «жұлдызшалар»&nbsp; &nbsp;</p>

Сабақтың соңы

(14.01.2020 ж)

<p>&nbsp;Үй тапсырмасы: 7-8 бет оқу </p><p> Кері байланыс: «Білім ағашы»&nbsp;&nbsp;</p>

Рефлексия

(14.01.2020 ж)

&nbsp;Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз. Сол жақта берілген сұрақтарға жауап беріңіз.&nbsp; &nbsp;&nbsp;

Файлдар:

Файлды ару Қомағайлық жаман әдет

Пікірлер(0)