Міржақып Дулатов

Даулеталина Гүлфара Атабаевна
Даулеталина Гүлфара Атабаевна
Ақтөбе
құмсай
Кумсайская ОШ
Қазақ әдебиеті
Сынып:
8-сынып
Бөлім:
Махаббат және абырой
Тақырып:

Міржақып Дулатов

12.02.2020
35
PDF жүктеу WORD жүктеу
Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): кейіпкерлердің іс-әрекеті мен автор берген  портреттік мінездемені салыстырып,  тарихи және көркемдік құндылығына баға беру (8.Б/С1).
Сабақтың мақсаты: кейіпкерлердің іс-әрекеті мен автор берген  портреттік мінездемені салыстырып,  тарихи және көркемдік құндылығына баға беру (8.Б/С1).Ақынның өмірі және шығармашылық жолын біледі.  Өлеңдерінің тақырыбы туралы білімдерін кеңейтеді.  Топпен жұмыс істеу барысында өз ойларын еркін айтады және толық жеткізе алады;  Тұрақты тікірркестер мағынасын ашу. Түн ұйқысын төрт бөлу, пік қақпау, көз жасын көлдетету, төбесі көкке жету  
Тілдік мақсаттар: Ақынның өмірі және шығармашылық жолын біледі.  Өлеңдерінің тақырыбы туралы білімдерін кеңейтеді.  Топпен жұмыс істеу барысында өз ойларын еркін айтады және толық жеткізе алады;  Тұрақты тікірркестер мағынасын ашу. Түн ұйқысын төрт бөлу, пік қақпау, көз жасын көлдетету, төбесі көкке жету  
Күтілетін нәтиже: Ақынның өмірі және шығармашылық жолын біледі.  Өлеңдерінің тақырыбы туралы білімдерін кеңейтеді.  Топпен жұмыс істеу барысында өз ойларын еркін айтады және толық жеткізе алады;  Тұрақты тікірркестер мағынасын ашу. Түн ұйқысын төрт бөлу, пік қақпау, көз жасын көлдетету, төбесі көкке жету  
Бағалау критерийлері: Тұрақты тікірркестер мағынасын ашу. Түн ұйқысын төрт бөлу, пік қақпау, көз жасын көлдетету, төбесі көкке жету  «Блум таксономиясы», «Ой тастау, ойланту, ойлау» технологиясы  Скрайбинг, Миға шабуыл,  Kahoot, “Футбол” ойыны  
Құндылықтарды дарыту: Тұрақты тікірркестер мағынасын ашу. Түн ұйқысын төрт бөлу, пік қақпау, көз жасын көлдетету, төбесі көкке жету  «Блум таксономиясы», «Ой тастау, ойланту, ойлау» технологиясы  Скрайбинг, Миға шабуыл,  Kahoot, “Футбол” ойыны  
АКТ-ны қолдану дағдылары: Қолданылатын технологиялар «Блум таксономиясы», «Ой тастау, ойланту, ойлау» технологиясы  Қолданылатын әдіс-тәсілдер Скрайбинг, Миға шабуыл,  Kahoot, “Футбол” ойыны    
Пәнаралық байланыс: тарих қосымща әдеьиет
Бастапқы білім: Оқушылармен амандасу.   Топқа бөлу. Сыныпты 4 топқа бөлу.  І жазушы тобы   ІІ  ақын тобы  ІІІ ағартушы тобы  ІV көсемсөзші    Скрайбинг әдісі арқылы үй жұмысын тексеру. 3 т опқа өткен сабақ бойынша берілген арнайы тапсырманы тексеру. Мағжан Жұмабаевтың өмірі мен шығармалаырна байланысты арнайы дайындап алып келген видео скрайбинг жұмыстарын көрсетеді.  ат бейнебаян  беріледі. Бейнебаян арқылы жаңа тақырыпты ашады.     Бейнебаятуралы «Миға шабуыл» әдісін пайдалану арқылы тақтада  анаға хнды көріп, оған қатысты ойларымен бөліседі. Жаңа тақырып не жайында болатынын болжайды    Міржақып Дулатұлына байланысты бейнебаян көрсету   

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар

Сабақтың басы

Психологиялық ахуал қалыптастыру <br>

Сабақтың ортасы

&nbsp; &nbsp;&nbsp; Тапсырмалар <br>

Сабақтың соңы

Бекіту тапсырмалары <br>

Рефлексия

Бағдаршам <br>

Файлдар:

Файлды ару М.Дулатұлы

Пікірлер(0)