Көлік түрлері

Жалгасова Акниет Сагинбайқызы
Жалгасова Акниет Сагинбайқызы
Актобе облысы
Актобе
Кумсайская ОШ
Қазақ тілі (Т1)
Сынып:
5-сынып
Бөлім:
Көлік және жол белгілері
Тақырып:

Көлік түрлері

12.02.2020
95
PDF жүктеу WORD жүктеу
Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): <p>5О7. Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала білу. </p><p> 5.Ж4. Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазу.&nbsp;&nbsp;</p>
Сабақтың мақсаты: <p>Барлық оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады.</p><p> Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып эссе жазады. </p><p> Кейбір оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазады.&nbsp;&nbsp;</p>
Тілдік мақсаттар: <p>Барлық оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. </p><p> Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып эссе жазады.</p><p> Кейбір оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазады.&nbsp;&nbsp;</p>
Күтілетін нәтиже: <p>Барлық оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. </p><p> Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып эссе жазады. </p><p> Кейбір оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазады.&nbsp;&nbsp;</p>
Бағалау критерийлері:
Құндылықтарды дарыту:
АКТ-ны қолдану дағдылары:
Пәнаралық байланыс:
Бастапқы білім:

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар

Сабақтың басы

Барлық оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып эссе жазады. Кейбір оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазады.&nbsp;&nbsp;

Сабақтың ортасы

Барлық оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып эссе жазады. Кейбір оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазады.&nbsp;&nbsp;

Сабақтың соңы

Барлық оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып эссе жазады. Кейбір оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазады.&nbsp;&nbsp;

Рефлексия

Барлық оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып эссе жазады. Кейбір оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазады.&nbsp;&nbsp;

Пікірлер(0)