Көңіл сұрауды білемін. Мәтін:Жолбарыс пен түлкі.
Әдебиеттік оқу
Сынып:
2-сынып
Бөлім:
Дені саудың - жаны сау
Тақырып:
Көңіл сұрауды білемін. Мәтін:Жолбарыс пен түлкі.
30.01.2020
113
1
Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): | <p>2.2.6,1-кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттау,мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалау.</p><p>2.3.3.1-шығармашылық жұмысын мұғалімнің көмегімен сурет,аппликация ,фотосуреттер арқылы ұсыну</p> |
Сабақтың мақсаты: | <p><b>Барлық оқушылар:</b>Тақырыпты болжайды,қажетті ақпаратты тауып оқиды,сұрақтарға жауап береді.</p><p><b>Оқушылардың көбі:</b>Мәтінді оқиды,түсінеді,бағалауға қатысады,топтық,жұптық жұмыстарға қатысады.</p><p><b>Кейбір оқушылар</b>:Суретке қарап қызықты әңгіме құрастырады.</p> |
Тілдік мақсаттар: | <p><b>Жолбарыс-тигр,түлкі-лиса</b></p><p>Түйінді сөздер мен сөз тіркестері:</p><p>Тірек сөздердің айтылуын,есте сақтау дағдысын қалыптастыру:</p><p>Тірек сөздерді сабақ барысында қайталату.</p> |
Күтілетін нәтиже: | <p>Мәтінді оқиды,түсінеді,бағалауға қатысады,топтық жұмыстарға қатысады.</p><p>Тақырыпты болжайды,қажетті ақпаратты тауып оқиды,сұрақтарға жауап береді.</p> |
Бағалау критерийлері: | <p>Кейіпкерлердің сыртқы келбетін сипаттайды,мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалайды.</p><p>Нақыл сөздердің мағынасын түсіндіре алады.</p> |
Құндылықтарды дарыту: | <p>Құрмет</p><p>Ынтымақтастық</p><p>Өмір бойы білім алу</p><p><br></p> |
АКТ-ны қолдану дағдылары: | АКТ дағдыларын дамыту,интернет ресурстары |
Пәнаралық байланыс: | қазақ тілі,көркем еңбек |
Бастапқы білім: | Мен істейтін жұмыс бар |
Сабақ барысы
Сабақ кезеңдері | Жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар |
---|---|---|
Сабақтың басы (10 мин) |
<p>Балалар бір-біріне жылы тілек білдіреді.</p><p>Жануарлардың суреттері арқылы үш топқа бөлу.</p><p><b>Миға шабуыл әдісі </b>арқылы өткен сабақты пысықтау,еске түсіру.</p><p><br></p> | интернет ресурстары |
Сабақтың ортасы (15 мин) |
<p>1.<b>Өздік жұмыс.</b>Түсіндір.Ауырып ем іздегенше,</p><p> Ауырмайтын жол ізде.</p><p><b>Дискриптор:</b></p><p>1.Нақыл сөзді түсініп оқиды.</p><p>2.Бір-біріне сұрақ қояды.</p><p>3.Бір-бірін тыңдап,толықтырады,бағалайды.</p><p><b>Кері байланыс: Житондар</b></p><p><b>ҚБ:Жұлдызшалар.</b></p><p><br></p><p><b>2.Топтық жұмыс.Түсініп оқы. Ертегіні оқу</b></p><p><img src="/uploads/lesson_plans/5e32a63a4a56f/images/5e32ba9e2aa73.png" style="width: 362.986px;"><br></p><p><b>Дескриптор:</b></p><p>1.Ертегіні түсініп оқиды</p><p>2.Ертегіні мұқият тыңдайды.</p><p>3.Суретке қарап диолог құрайды,сахналайды.</p><p>4.Жолбарыс пен Түлкінің әс-әрекетіне баға береді.</p><p><b>Кері байланыс:Бағдаршам</b></p><p><b>ҚБ:Бас бармақ</b></p><p><b><br></b></p><p><b>Сергіту сәті:</b>Көңілді күн<br></p><p><br></p><p><b>Жұптық жұмыс.</b>Өз пікіріңді айт</p><p><b>Дескриптор:</b></p><p>1.Бір-біріне сұрақтар қояды.жауап береді.</p><p>2.Жан-жақты талқылап негізгі ойды жеткізеді.</p><p>3.Тапсырманы белсенді орындайды.</p><p><b>Кері байланыс:Желкенді бояу.</b></p><p><b>ҚБ: От шашу</b></p> | <p>интернет ресурстары</p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p> |
Сабақтың соңы (10 мин) |
<p><b>Ашық микрофон әдісі </b> арқылы сабақты қорытындылау</p><p><br></p><p><b>Үйге тапсырма:</b> 24-25 бетті оқу</p><p><br></p><p><b>Кері байланыс : Жетістік баспалдағы</b></p> | интернет ресурстары |
Рефлексия (5мин) |
Рефлексия | -- |
ҚМЖ.Бастауыш сынып (30.01.2020) |
Жұптық,топтық,өздік жұмыстарды жұлдызшалар,жетондар арқылы бағалап отырдым.Мадақтау,марапаттау арқылы бағалауды жүзеге асырамын. | Интернет ресурстары |
Пікірлер(0)