Олимпиада ойындары

Дакесова Даметкен Қанатқызы
Дакесова Даметкен Қанатқызы
Актобе
Шубаркудук
№1 Шұбарқұдық мектеп-гимназиясы
Қазақ тілі (Т1)
Сынып:
6-сынып
Бөлім:
Спорт. Белгілі спорт жұлдыздары
Тақырып:

Олимпиада ойындары

12.02.2020
64
PDF жүктеу WORD жүктеу
Сабақтың мақсаты: 6.3.6.1 мәтіндегі орфографиялық және пунктуациялық қателерді сөздіктерге, емле ережелеріне сүйеніп түзету, редакциялау  Жазуда орфографиялық норманы сақтау, тыныс белгілерін дұрыс қоя білу; емле ережелерін білу.  Орфографиялық норманы сақтайды, тыныс белгілерін дұрыс қоя алады; емле ережелері арқылы талдау жасайды.   
АКТ-ны қолдану дағдылары: . Әр топ өзіне берілген сөзден зат есім болатын сөзді құрастырады. Шарты: сөздегі әріптерден асып кетпеу керек.   Ықтимал жауаптар:  Көрме: ер, өр, көр, өре, кем  Осыдан кейін мұғалім сабақтың тақырыбын хабарлайды. Сабақ мақсатымен таныстырады. Оқушылар мен мұғалім бірлесе отырып, сабақтың бағалау критерийлерін әзірлейді.     
Пәнаралық байланыс: тарих пәні
Бастапқы білім:  Егер ... сүйенетін болсақ, ендеше ...  Отанға, елге деген сүйіспеншілік  Тарих пәні  Астана алған асулар  Жоспар  Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер  Дереккөздер  Қызығушылығын  ояту  «Константинополь» ойыны  Мұғалім сабақты берілген сөз бойынша (көрме, энергия, болашақ, өнертабыс) әріптерінен зат есімдер құруды тапсырумен бастайды. 
Астанада өткен экспо Астана алған асулар

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар

Сабақтың басы

&nbsp;Тыңдалымнан кейінгі тапсырма &nbsp; ЖЖ&nbsp; «Сандықтағы сұрақтар» &nbsp;&nbsp; Әр жұп сабақ тақырыбына, тыңдалған материалдарға байланысты бір сұрақ құрастырады. Ооны қағазға жазып сандыққа салады. Содан кейін әр жұп сандықтан 1 сұрақ суырып, сол сұраққа жауап береді. &nbsp; Ықтимал сұрақтар:&nbsp; • «Хан шатыр» ғимараты әлемдік деңгейдегі қандай тізімге енгізілді?&nbsp; • Астанада отбасылық демалысты қай жерде өткізуге болады?&nbsp; • Океанариумның қандай ерекшелігі бар? &nbsp;&nbsp; Өзіндік бағалау&nbsp; Оқушылар «БББ» кестесіне оралып, «Білгім келеді» бөлігі бойынша бүгінгі сабақтан алған білімдері бойынша кері байланыс жасайды. &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; <br>

Сабақтың ортасы

&nbsp;Өзіндік бағалау&nbsp; Оқушылар «БББ» кестесіне оралып, «Білгім келеді» бөлігі бойынша бүгінгі сабақтан алған білімдері бойынша кері байланыс жасайды <br>

Сабақтың соңы

Мұғалім мүмкіндігінше оқушылардың көп бөлігін қамтуы тиіс. &nbsp; Дескриптор:&nbsp; - диалогке қатысады;&nbsp; - ресми сөздер мен тіркестерді орынды қолданады;&nbsp; - ойын анық жеткізеді. &nbsp; &nbsp; <br>

Рефлексия

Дескриптор:&nbsp; - диалогке қатысады;&nbsp; - ресми сөздер мен тіркестерді орынды қолданады;&nbsp; - ойын анық жеткізеді. &nbsp;&nbsp; <br>

Астанадағы көрікті жерлер

Астана қаласындағы ең көрікті жерлерді оқушыларға таныстыра отырып,оның тарихи құндылығын дәріптеу <br>

Файлдар:

Файлды ару Астанадағы көрікті жерлер

Пікірлер(0)