Менің отбасым. М дыбысы мен әрпі.Менің атам.

Есетова Салтанат Жұбатқанқызы
Есетова Салтанат Жұбатқанқызы
Ақтөбе
Ақтөбе
Еңбекші мектеп-балабақшасы
Сауат ашу
Сынып:
1-сынып
Бөлім:
Менің отбасым және достарым
Тақырып:

Менің отбасым. М дыбысы мен әрпі.Менің атам.

31.01.2020
41
PDF жүктеу WORD жүктеу
Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): <p>1.7 Тыңдалған материал бойынша өз пікірін айту </p><p> 1.8 Берілген тақырыпқа әңгіме құрап айту </p><p> 1.9 Сөздерді, дыбыстарды орфоэпиялық нормаларға сәйкес дұрыс айту&nbsp;&nbsp;</p>
Сабақтың мақсаты: <p><b>Барлығы:&nbsp;</b>Жаңа білімді меңгереді.</p><p><b> Көбі:&nbsp;</b>Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды.</p><p><b> Кейбірі:</b>&nbsp; Алған білімді өмірде қолдана алады.&nbsp;&nbsp;</p>
Тілдік мақсаттар: Аудиожазба , таныстырылым.
Бағалау критерийлері: <p>Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. </p><p> Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады.&nbsp;&nbsp;</p>
Құндылықтарды дарыту: Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.&nbsp;
АКТ-ны қолдану дағдылары: Аудиожазба , таныстырылым.
Пәнаралық байланыс: Өнер, ана тілі сабағы
Бастапқы білім: <b>«Ыстық микрофон»</b> әдісі ( сұрақ -жауап)

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар

Сабақтың басы

<p>Тікірейіп құлағы </p><p> Меннен бұрын тұрады, </p><p> Бойын жазып керіліп. </p><p> Беті қолын жуады.</p><p> -Балалар өлең не туралы ?</p><p> -Мысық. </p><p><b> «Ыстық микрофон» </b>әдісі ( сұрақ -жауап) Өткен сабақты пысықтау. М дыбысынан келетін сөз айту.&nbsp; &nbsp;&nbsp;</p> <p>Шаттық шебері</p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p>микрофон</p>

Сабақтың ортасы

<p><b>( МК; Ө; Қ ) №1 Сызбаның және сөздердің көмегімен өз атаң туралы оқы. </b></p><p> « Менің атам» «Мынау – менің атам.Оның аты – Марат.Ол – мұғалім. Мен атамды жақсы көремін. » ( мәтіндегі атасының аты,оның қызметі әр баланың қалауы бойынша айтылады ) <b>Оқулықпен жұмыс. №2 Оқылым.Мұғалімнің көмегімен сөздер,мәтін оқытылады.</b> мата Марал алма мал адам маса томар шама мол Марат Арман ал алма отыр отырма сула сулама « Малтатас» </p><p><b> Сөздік жұмысы жүргізіледі :</b> «томар», «малтатас», «малтыды»</p><p><b> № 3 Сурет және сызба арқылы сөйлем \мәтін құрастыру.&nbsp;&nbsp;</b></p><p><b>Сергіту сәті 1 мин</b></p><p>«Телефон» ойыны&nbsp;&nbsp;</p><p><b>Қызықты тапсырма 8 минут Аяқталуы 16 минут&nbsp;&nbsp;</b></p><p><b>«Сыңарын тап» </b></p><p> Ма&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp;та&nbsp; </p><p>Ма&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;са&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; </p><p>Ма&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;рал&nbsp;</p><p>&nbsp;Ма&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; рат&nbsp;&nbsp;</p><p><br></p><p><br></p> <p>Таныстырылым, оқулықпен жұмыс</p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p>телефон</p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p>Оқулық, дәптерлер,буындар.</p><p><br></p><p><br></p><p><br></p><p><br></p>

Сабақтың соңы

<p><b>«Жасырын әріпті тап» ( та...ақ, ... ұрын, ) Рефлексия&nbsp;&nbsp;</b></p><p><img src="/uploads/lesson_plans/5e341f2fea4a2/images/5e34238c350cf.png" style="width: 120px;"><br></p> Басбармақ суреттері&nbsp;&nbsp;

Рефлексия

"Автор орындығы"&nbsp; әдісі өзінің сабақ туралы ойларын білдіреді және айтады.

Пікірлер(0)