Менің отбасым. «Қ» дыбысы мен әрпі.
Менің отбасым. «Қ» дыбысы мен әрпі.
| Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): | 1.7 Тыңдалған материал бойынша өз пікірін айту 1.8 Берілген тақырыпқа әңгіме құрап айту 1.9 Сөздерді, дыбыстарды орфоэпиялық нормаларға сәйкес дұрыс айту |
| Сабақтың мақсаты: | Барлығы:Мәтінді тыңдайды,орфоэпиялық нормаларға сәйкес дұрыс айтады. Кейбірі:Дуысты,дауыссыз дыбыстарды ажырата алады,өз пікірін айтады Жекелеген: Тақырыпқа сай әңгіме құрастырады,өз пікірін айтады,өмірмен байланыстыра алады |
| Тілдік мақсаттар: | |
| Күтілетін нәтиже: | Тыңдалған материал бойынша өз пікірін айтады |
| Бағалау критерийлері: | Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады. |
| Құндылықтарды дарыту: | Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |
| АКТ-ны қолдану дағдылары: | таныстырылым.слайд |
| Пәнаралық байланыс: | Өнер, ана тілі сабағы |
| Бастапқы білім: | Қ дыбысы мен әрпі. |
Сабақ барысы
| Сабақ кезеңдері | Жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар |
|---|---|---|
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Шаттық шеңбері Бала, бала, балапан Қане, қайсы, алақан. Саусақтарың әйбат, Былай-былай ойнат. – Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылыжүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш! |
|
|
Сабақтың ортасы (27 минут) |
Ой қозғау Дыбысдегеніміз не? -Әріпдегеніміз не? -Дыбыстарнешегебөлінеді? -Дауыстыдыбыстарқалайайтылады? -Дауыссыздыбыстарқалайайтылады? -Балалардыбыстардан не құраймыз? -Буын. -Буыннан не құраймыз? -Сөз. -Сөзден не құраймыз? -Сөйлем. Өткен әріптерді еске түсіріп дауыссыз дауысты дыбыстарға ажырату. Суреттегі заттардың қарама-қарсы сөздерін табу |
|
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Адасқан буындардан сөз құрастыру |
|
|
Рефлексия (3 минут) |
Рефлексия Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйін жемістерді себетке салу арқылы білдіреді. |
Пікірлер(0)