Маған не ұнайды? Буын.
Сауат ашу
Сынып:
1-сынып
Бөлім:
Өзім туралы
Тақырып:
Маған не ұнайды? Буын.
21.01.2020
82
0
Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): | 2.5 Мәтін бойынша сұрақ қоя білу және жауап бере білу 1.5 Түрлі жағдаяттарда тілдік нормаларды дұрыс қолдану |
Сабақтың мақсаты: | Барлығы:Жаңа білімді меңгереді. Көбі:Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды. Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады. |
Тілдік мақсаттар: | Ұнау-понравиться-please словосоч-ие catch the fancy понравиться глагол tickle fancy возбудить чье-л. любопытство, понравиться |
Күтілетін нәтиже: | <br> |
Бағалау критерийлері: | Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады. |
Құндылықтарды дарыту: | Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |
АКТ-ны қолдану дағдылары: | Аудиожазба , таныстырылым. |
Пәнаралық байланыс: | Өнер, ана тілі сабағы |
Бастапқы білім: | <br> |
Сабақ барысы
Сабақ кезеңдері | Жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар |
---|---|---|
Сабақтың басы (5 мин) |
Өсемiз бiз күлiп-ойнап, Он саусақтың саласындай, Өсемiз бiз күлiп-ойнап, Бiр адамның баласындай. – Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш! | Шаттық шебері |
Сабақтың ортасы (17 мин) |
-Мен ертегі тыңдағанды ұнатамын. Мерей, сен ше? -Маған табиғатта серуендеген ұнайды. Басқа балалар нені ұнатады екен? Оқушылардан сұрау. Орнымыздан тұрамыз, Алақанды ұрамыз. Бiр отырып, бiр тұрып, Тез шынығып шығамыз. Оқушылар өздеріне ұнайтын іс-әрекеттері туралы әңгімелеседі. | Таныстырылым, оқулықпен жұмыс Сергіту сәтіне арналған жинақ Түрлі тапсырмалар |
Сабақтың соңы (16 мин) |
№1 Өзіңе ұнайтын іс-әрекетті төмендегі суреттерден таңдап, ой бөлісіңдер. | Оқулық, дәптерлер. |
Рефлексия (2 мин) |
Рефлексия Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бет – әлпеті салынған суреттерді таңдау. Түсінбедім Сұрағым бар Түсіндім | Смайликтер |
Пікірлер(0)