Оқу құралдарымен таныс болайық! Сөз.

Талдыкбаева Айгуль Сериковна
Талдыкбаева Айгуль Сериковна
Ақтөбе
Бөгетсай
Бугетсайская школа-гимназия
Сауат ашу
Сынып:
1-сынып
Бөлім:
Өзім туралы
Тақырып:

Оқу құралдарымен таныс болайық! Сөз.

21.01.2020
36
PDF жүктеу WORD жүктеу
Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): 1.1.9.1 сөздегі дыбыс түрлерін (дауысты, дауыссыз, жуан және жіңішке дауыстылар) ажырату және дұрыс дыбыстау    1.2.1.1 сөз/сөйлем сызбасын оқу.  
Сабақтың мақсаты: Барлығы:Жаңа білімді меңгереді.  Көбі:Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды.  Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады.  
Тілдік мақсаттар: Оқу құралы-учебное пособие-tutorial
Күтілетін нәтиже: <br>
Бағалау критерийлері: Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. &nbsp; Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады. &nbsp;
Құндылықтарды дарыту: Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.&nbsp;
АКТ-ны қолдану дағдылары: Аудиожазба , таныстырылым.
Пәнаралық байланыс: <br>
Бастапқы білім: <br>

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар

Сабақтың басы

(5 мин)

Ертеңгілік шеңбері&nbsp; Қол алысып, қәне, біз,&nbsp; Достасайық бәріміз.&nbsp; Айтарым бар сендерге,&nbsp; Тез тұрыңдар шеңберге.&nbsp; Қандай жақсы бір тұру,&nbsp; Достарменен бір жүру!&nbsp; Қандай жақсы дос болу!&nbsp; – Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш! &nbsp; <br>

Сабақтың ортасы

(17 мин)

<p>№1 Өлеңді мұқият тыңда.&nbsp;  Өлең не туралы?&nbsp;  Сауатыңды ашатын қай кітап?&nbsp; №2 Берілген заттардың алғашқы әріптерінен құралған сөз сұрақтың жауабы болады. &nbsp; </p><p>&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; Қатты нөсер басылды (жаймен тырсылдатады)&nbsp; Күн жарқырай ашылды (қолдарымен күн жасайды)&nbsp; Көктен төмен&nbsp; әдемi кемпiрқосақ шашылды (жарты доға жасайды)&nbsp; Ережені есіңде сақта!&nbsp; Айналамыздағылардың бәрінің атауы бар. Оны бір-бірімізе сөз арқылы жеткіземіз. Жазуға үйренгенше өздің сызбасын пайдаланамыз. &nbsp;</p> Сергіту сәтіне арналған жинақ&nbsp; Түрлі тапсырмалар &nbsp;

Сабақтың соңы

(16 минут)

№3 Суретте көрсетілген заттарды ата. «Автор орындығы»&nbsp; №4 Сөмкеге оқушыға қажетті оқу құралдарын ғана сал. &nbsp; &nbsp;&nbsp; Оқулық, дәптерлер, сөмке.

Рефлексия

(2 мин)

Рефлексия&nbsp; Оқушылар «Еркін микрофон» әдісі&nbsp; бойынша сабаққа кері байланысты ауызша айтты. Кері байланыста оқушылар өз топтарының жұмысымен бірге басқа топтың да жұмыстарын бағалады және ұсыныстарын берді.&nbsp; Бұл сабақта оқушылар шығармашылықпен жұмыста топтық жұмыстың пайдасын түсінді деп ойлаймын. &nbsp;&nbsp; Микрафон

Пікірлер(0)