«Сегізаяқ» өлеңінің кейіпкерлер жүйесі
«Сегізаяқ» өлеңінің кейіпкерлер жүйесі
| Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): | Тақырыптың балаға ой салар идеясын баса ашуға мүмкіндік беру. Өз бетінше қорытынды шығару дағдыларын дамыту. |
| Сабақтың мақсаты: | Тақырыптың балаға ой салар идеясын баса ашуға мүмкіндік беру. Өз бетінше қорытынды шығару дағдыларын дамыту. |
| Тілдік мақсаттар: | Өзгелерді оқыту арқылы есте сақтау қабілеттері жетіледі.Әдеитеттің маңыздылығын ашуға дағдыланады. |
| Күтілетін нәтиже: | Өзгелерді оқыту арқылы есте сақтау қабілеттері жетіледі.Әдеитеттің маңыздылығын ашуға дағдыланады. |
| Бағалау критерийлері: | Өзін-өзі бағалау (2 мин) Бағдарша, бағалау парақшалары |
| Құндылықтарды дарыту: | Сабағымды қорыту және жинақтау бөлімінде «Ақылдың алты қалпағын» пайдаланмын. Бұл әдісті тандаған себебім оқушылардың бүгінгі тақырыптың мазмұнын қаншалықты деңгейде меңгергендерін байқауға болады. |
| АКТ-ны қолдану дағдылары: | Журектен жүрекке тренингі і арқылы бір-бірімен амандасады;Топқа бөлу – әртүрлі суреттер таратады, топ ережелерін басшылыққа алып, топтық жұмыс жасайтындарын айтады |
| Пәнаралық байланыс: | Журектен жүрекке тренингі і арқылы бір-бірімен амандасады;Топқа бөлу – әртүрлі суреттер таратады, топ ережелерін басшылыққа алып, топтық жұмыс жасайтындарын айтады |
| Бастапқы білім: | Журектен жүрекке тренингі і арқылы бір-бірімен амандасады;Топқа бөлу – әртүрлі суреттер таратады, топ ережелерін басшылыққа алып, топтық жұмыс жасайтындарын айтады |
Сабақ барысы
| Сабақ кезеңдері | Жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар |
|---|---|---|
|
Сабақтың басы (30.01.2020) |
«Егер мен» ойыны арқылы үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
|
|
Сабақтың ортасы (30.01.2020) |
«Егер мен» ойыны арқылы үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
|
|
Сабақтың соңы (30.01.2020) |
«Егер мен» ойыны арқылы үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
|
|
Рефлексия (30.01.2020) |
Стикерлерді толтыру Екі жұлдызбір тілек |
Пікірлер(0)