Менің Отаным
Менің Отаным
| Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): | 2.3.5.2 бақылаулар негізінде ҚР мемлекеттік рәміздерінің қолданылу саласын анықтау |
| Сабақтың мақсаты: | Бақылаулар негізінде ҚР мемлекеттік рәміздерінің қолданылу саласын анықтайды |
| Күтілетін нәтиже: | Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады: Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: Топтық жұмысты бірлесе орындайды.Өз бетінше жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды. Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады: Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмалады орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады. |
| Бағалау критерийлері: | Жеке, жұптық, топтық тапсырмаларды орындай алады. Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады. |
| Құндылықтарды дарыту: | Туған еліне деген махаббатын ояту,патриотизімді дамыту,адамгершілік пен туған жерін білуді тәрбиелеу |
| АКТ-ны қолдану дағдылары: | https://bilimland.kz/kk/courses/education-movies/tema-klassnogo-chasa/lesson/memlekettik-ramizder |
| Пәнаралық байланыс: | Музыка, қазақ тілі. |
Сабақ барысы
| Сабақ кезеңдері | Жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар |
|---|---|---|
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Сәлемдесу. Топқа бөлемін : « Қима қағаздары арқылы» топқа бөлінеді. Оқушыларды қима қағаздарын алып, 1,2,3,4 топтарға бөлініп отрады. Психологиялық ахуал қалыптастыру: «Егеменді Қазақстан» бейнеролик тамашалайды. Карта бойынша қысқаша мәлімет беру. Мақсаты: қатысушылардың көңіл-күйін көтеру, жағымды эмоция туғызу. |
https://bilimland.kz/kk/courses/education-movies/tema-klassnogo-chasa/lesson/qazaqstan-ortaq-ujimiz |
|
Сабақтың ортасы (27 минут) |
Оқушылар оқулықтағы негізгі тақырыппен танысады. Сенің туған жерің қай қала? Нұр-Сұлтан мен Алматы туралы не білесің? Қандай қалада қонақта болдың? «Жариялау» әдісіОқулықпен жұмыс. Ақын Садықбек Хангельдин туралы мағмұлмат беру. Ақынның өз Отаны туралы өлең жолдарын мәнерлеп оқу. «Бәрі-менің өмірім, сен сыйлаған». |
https://bilimland.kz/kk/courses/education-movies/tema-klassnogo-chasa/lesson/memlekettik-ramizder |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Ой қорыту. «Қазақстан картасы» кері байланыс. |
|
|
Рефлексия (3 минут) |
Бүгін сабақта нені білдік? Қазақстанның төрт өңірлерін білетін бөлдыңдар? Оларды картадан көрсете аласыңдар ғой? Рәміздеріміз туралы толық ақпарат алдықпа? -деп сабақты аяқтау. |
Пікірлер(0)