Менің отбасым. М дыбысы мен әрпі.Менің атам.
Менің отбасым. М дыбысы мен әрпі.Менің атам.
| Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): | 1.7 Тыңдалған материал бойынша өз пікірін айту 1.8 Берілген тақырыпқа әңгіме құрап айту 1.9 Сөздерді, дыбыстарды орфоэпиялық нормаларға сәйкес дұрыс айту |
| Сабақтың мақсаты: | Барлығы: Жаңа білімді меңгереді. Көбі: Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды. Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады. |
| Тілдік мақсаттар: | Аудиожазба , таныстырылым. |
| Бағалау критерийлері: | Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады. |
| Құндылықтарды дарыту: | Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |
| АКТ-ны қолдану дағдылары: | Аудиожазба , таныстырылым. |
| Пәнаралық байланыс: | Өнер, ана тілі сабағы |
| Бастапқы білім: | «Ыстық микрофон» әдісі ( сұрақ -жауап) |
Сабақ барысы
| Сабақ кезеңдері | Жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар |
|---|---|---|
|
Сабақтың басы |
Тікірейіп құлағы Меннен бұрын тұрады, Бойын жазып керіліп. Беті қолын жуады. -Балалар өлең не туралы ? -Мысық. «Ыстық микрофон» әдісі ( сұрақ -жауап) Өткен сабақты пысықтау. М дыбысынан келетін сөз айту. |
Шаттық шебері микрофон |
|
Сабақтың ортасы |
( МК; Ө; Қ ) №1 Сызбаның және сөздердің көмегімен өз атаң туралы оқы. « Менің атам» «Мынау – менің атам.Оның аты – Марат.Ол – мұғалім. Мен атамды жақсы көремін. » ( мәтіндегі атасының аты,оның қызметі әр баланың қалауы бойынша айтылады ) Оқулықпен жұмыс. №2 Оқылым.Мұғалімнің көмегімен сөздер,мәтін оқытылады. мата Марал алма мал адам маса томар шама мол Марат Арман ал алма отыр отырма сула сулама « Малтатас» Сөздік жұмысы жүргізіледі : «томар», «малтатас», «малтыды» № 3 Сурет және сызба арқылы сөйлем \мәтін құрастыру. Сергіту сәті 1 мин «Телефон» ойыны Қызықты тапсырма 8 минут Аяқталуы 16 минут «Сыңарын тап» Ма та Ма са Ма рал Ма рат |
Таныстырылым, оқулықпен жұмыс телефон Оқулық, дәптерлер,буындар. |
|
Сабақтың соңы |
«Жасырын әріпті тап» ( та...ақ, ... ұрын, ) Рефлексия
|
Басбармақ суреттері |
|
Рефлексия |
"Автор орындығы" әдісі |
өзінің сабақ туралы ойларын білдіреді және айтады. |

Пікірлер(0)